• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spożywanie alkoholu na ,,Magnolii"

1.jpeg

Dnia 25.09.2019 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach otrzymali zgłoszenia dotyczące spożywania alkoholu na terenie parku ,,Magnolia" w rejonie Krapkowickiego Domu Kultury. Według zgłaszającego osoby pijące alkohol w tym miejscu zakłócały swoim zachowaniem spokój, ład i porządek publiczny. Zgłoszono również uszkodzony element ogrodzenia parku, który został naruszony przez spędzającą wolny czas w tym miejscu młodzież. Po przyjeździe patrolu osoby tam przebywające opuściły na widok radiowozu park. Informację o uszkodzonym ogrodzeniu przekazano zarządcy terenu celem naprawy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).