• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Bałagan na Rybackiej

1.jpeg

Dnia 24.09.2019 r. Straż Miejska w Krapkowicach otrzymała informację o ,,bałaganie" przy jednym z budynków na ul. Rybackiej w Krapkowicach. Funkcjonariusze po udaniu się na miejsce dokonali sprawdzenia wskazanego rejonu i potwierdzili zgłoszenie. Obok budynku znajdowały się walające kartony, papiery i palety. W rozmowie z zarządcą lokalu ustalono, że ,,bałagan" zostanie posprzątany do końca tygodnia. Przypominamy, że za porządek na  posesji odpowiada zarządca terenu. Nieporządek na posesji może stanowić wykroczenie z art. 117 Kodeksu Wykroczeń oraz art. 10 ust. 2 Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).