• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zaśmiecanie Krawieckiej

1.jpeg

Po rozpoczęciu nowego roku szkolnego strażnicy miejscy otrzymują zgłoszenia dotyczące zaśmiecania niedopałkami ul. Krawieckiej w Krapkowicach przez młodzież szkolną przebywającą w tym miejscu podczas przerw między zajęciami. Miejsce to jest codziennie patrolowane z uwagą na palenie papierosów przez uczniów oraz zaśmiecanie. Podobnym nadzorem objęto rejon ul. Ks. Duszy gdzie młodzież szkolna również dopuszcza się zaśmiecania terenu niedopałkami papierosów. Osoba, która ukończyła 17 rok życia może zostać ukarana mandatem karnym. Zaśmiecanie-wykroczenie określone w dyspozycji art. 145 Kodeksu Wykroczeń zagrożone jest karą grzywny od 50 zł do 500 zł. Palenie papierosów zaś przez niepełnoletnią młodzież szkolną może być przejawem demoralizacji.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).