• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zielone Światło dla rewitalizacji mostu kolejowego

Dzisiaj Starosta Krapkowicki Maciej Sonik na ręce Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury,  Przewodniczącego Rady Miejskiej Arnolda Joszko oraz wykonawcy robót złożył decyzję o pozwoleniu budowlanym na rewitalizację mostu kolejowego. Tym samym wchodzimy w kolejny etap realizacji dostosowania mostu do ruchu kołowego do 3,5 t w obu kierunkach.

Już dzisiaj w krapkowickim magistracie odbyło się także spotkanie burmistrza z wykonawcą, merytorycznymi pracownikami urzędu oraz kierownikiem budowy. Plan robót do końca roku jest bardzo ambitny. W najbliższym czasie przygotowany zostanie plac budowy do wjazdu ciężkiego sprzętu. Następnie plac zostanie ogrodzony. W związku z tym informujemy, że od 1 października most kolejowy zostanie całkowicie wyłączony z ruchu dla pieszych oraz jednośladów. Za niedogodności przepraszamy, jednocześnie będziemy informować Państwa o postępie prac.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).