• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Marszałkowski Budżet Obywatelski

Zachęcamy Państwa do oddawania głosów na projekt pn.: „Muzyką i pieśnią przez Śląsk”, który jest wspólną inicjatywą gmin Krapkowice i Gogolin zgłoszoną do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego.

Projekt ten, to nietuzinkowa inicjatywa polegająca na organizacji wiosną 2020 r. trzech wyjątkowych muzycznych podróży, specjalnie wynajętym do tego celu pociągiem dla 250 osób z terenu gmin Krapkowice i Gogolin.

Projekt obejmuje bezpłatny przejazd na trasie:

• Gogolin – Opole- Gogolin oraz bezpłatny bilet wstępu do Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera;

• Gogolin – Wrocław-Gogolin oraz bezpłatny bilet wstępu do Teatru Muzycznego CAPITOL;

• Gogolin – Katowice-Gogolin oraz bezpłatny bilet wstępu do Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia z siedzibą w Katowicach.

W trakcie przejazdu na całej trasie oraz w trakcie przemarszu  do wybranych obiektów podróżnym towarzyszyć będzie oprawa muzyczna w wykonaniu zespołów działających na terenie obu gmin.

70615263_2328060797445002_6379647883498487808_o.jpeg

Zagłosuj, to łatwe:

Głosować można w terminie od 10 do 25 września 2019 roku.

Głosować może każdy mieszkaniec województwa opolskiego. W przypadku osób niepełnoletnich poniżej 16 roku życia konieczna jest zgoda opiekunów lub rodziców na karcie do głosowania.

Mieszkańcy regionu mogą głosować na jeden projekt powiatowy i jeden projekt subregionalny, obejmujący swoim zasięgiem miejsce ich zamieszkania.

Jak można oddać swój głos:

  • elektronicznie na stronie internetowej poprzez oddanie głosu w generatorze na stronie budżet.opolskie.pl, który będzie uruchomiony od 10 września br.,
  • poprzez przesłanie karty do głosowania na adres korespondencyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego:

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
ul. Piastowska 14
45- 082 Opole

  • poprzez włożenie wypełnionej karty do głosowania do urny w punktach informacyjnych lub w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego,

Link do wzoru karty do głosowania:

https://budzet.opolskie.pl/wp-content/uploads/2019/09/KARTA-powiat-krapkowicki.pdf

Karty do głosowania dla mieszkańców powiatu krapkowickiego można również pobrać ze strony internetowej lub sekretariatu:

  • Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17
  • Urzędu Miejskiego w Gogolinie, ul. Krapkowicka 6

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: https://budzet.opolskie.pl/

PDFKARTA-powiat-krapkowicki.pdf

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).