• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Niestosowanie się do znaku ,,B-1"

b-1.png

Dnia 06.09.2019 r. mieszany patrol funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Krapkowicach i Policji otrzymał zgłoszenie o pojeździe marki Peugeot, którego kierująca nie zastosował się do znaku drogowego ,,B-1" na ul. Opolskiej w Krapkowicach. Znak zezwalał na wjazd określonym mieszkańcom ul. Opolskiej oraz Rynku. Sprawczyni wykroczenia określonego w dyspozycji art. 92 par.1 Kodeksu Wykroczeń została pouczona. Za niestosowanie się do zakazu ruchu w obu kierunkach. 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).