• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Warto korzystać z promocji na Delfinie

„Przyjdź w niedziele na Delfina a w prezencie zegarek otrzymasz” Pod takim hasłem zorganizowana została zabawa na Pływalni Delfin w Krapkowicach. 1 września 109 osoba, która skorzystała z basenu w nagrodę otrzymała zegarek marki Q&Q ufundowany przez Sklep Jubilerski Paweł Smykała z Krapkowic. Szczęśliwą osobą a właściwie szczęśliwą rodziną została rodzina Galert z Prudnika (Joanna, Sebastian i Przemysław). Jak się okazało Państwo Galert są stałymi bywalcami naszej Pływalni. Dodatkowo otrzymali 3 bezpłatne wejścia na basen w dowolnie wybranym terminie. Nagrodę wręczał Prezes OSiR-u Pan Joachim Kubilas oraz Pan Paweł Smykała. Nastepna nagroda czeka na Państwa juz 6 października br.  Zapraszamy.

Nad. OSiR Krapkowice

1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).