• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Krapkowicki Zlot Food Trucków

To była prawdziwa uczta dla podniebienia. W jednym miejscu smaki z Meksyku, Toskanii czy Tajlandii. 24 i 25 sierpnia na krapkowickim rynku odbył się drugi Zlot Food Trucków. Mobilna gastronomia serwowała potrawy z czterech stron świata. Była też strefa chilloutu i  atrakcje dla dzieci.

Food trucki jeszcze niedawno kojarzyły się z szybkim jedzeniem, dzisiaj to niemal kultura mobilnej gastronomii. Pierwszy food truck pojawił się ponad 150 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Serwowano w nim proste dania: suszoną fasolę, placki ziemniaczane, boczek. Dziś z mobilnych kuchni degustować możemy dania z całego świata.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).