• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zapytanie ofertowe na zadanie dot. usuwania azbestu

Burmistrz Krapkowic ponownie zaprasza do składania ofert na zadanie pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krapkowice w 2019 roku".

UWAGA!!!!  Oferty złożone przez Wykonawcę, który w ciągu ostatnich trzech lat rozwiązał umowę z Gminą Krapkowice na realizację zadania objętego przedmiotem niniejszego zapytania z przyczyn leżących po Jego stronie, nie będą brały udziału w ocenie i wyborze Wykonawcy.

DOCZałącznik Nr 1 do zapytania ofertowego2019.doc

PDFZałącznik Nr 1 do zapytania ofertowego2019.pdf

DOCXZałacznik nr 2 do zapytania ofertowego.docx

PDFZałacznik nr 2 do zapytania ofertowego.pdf

DOCXZałącznik Nr 3 do zapytania ofertowego.docx

PDFZałącznik Nr 3 do zapytania ofertowego.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).