• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Zagadkowe Miasto"

Dzięki wsparciu gminy Krapkowice Szczep 15 Krapkowice i Stowarzyszenie Radical Culture po raz kolejny organizują grę miejską Zagadkowe Miasto, która odbędzie się 07 września. W tej edycji odpowiadając na Rozkaz Specjalny naczelniczki ZHP Anny Nowosad L.S. 4/2019 - ALERT PAMIĘCI gra poświęcona będzie działalności Harcerskiej Poczty Powstańczej podczas Powstania Warszawskiego. Przygotowaliśmy ciekawą trasę, różnorodne zadania i nagrody dla wszystkich uczestników.

Cel

  •        Zapoznanie z działalnością Harcerskiej Poczty Powstańczej.
  •        Uświadomienie, że postawy zawiszaków mogą być wzorem dla współczesnych nastolatków.

Po zakończeniu gry uczestnicy będą wiedzieli, na czym polegała praca listonosza podczas Powstania Warszawskiego i na jakie niebezpieczeństwa był on narażony oraz gdzie znajdowały się powstańcze oddziały pocztowe i jak były zorganizowane.

2019_Plakat_Gra_miejska_KRAPKOW_do_internetu.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).