• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wycieczka do Warszawy

Łazienki Królewskie, ulica Krakowskie Przedmieście, Stadion Narodowy i drapacze chmur na Placu Europejskim. To zdaniem mieszkańców Krapkowic, którzy zwiedzali stolicę, jedne z najatrakcyjniejszych punktów Warszawy. 

10 sierpnia prawie sześćdziesięciu mieszkańców gminy Krapkowice wzięło udział w organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Krapkowic oraz gminę Krapkowice wycieczce do stolicy naszego kraju.

Na trasie zwiedzania nie mogło zabraknąć także wspaniałego, wieczornego pokazu w Multimedialnym Parku Fontann „Woda, światło, dźwięk”. Pokazy wyświetlane laserem na ekranie wodnym przyciągają tłumy na skarpę przy Nowym Mieście. Inspiracją dla multimedialnych spektakli od kilku lat są warszawskie legendy. W tym roku fontanny opowiadają legendę o założycielach stolicy: Warsie i Sawie.  

DSC02104.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).