• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sportowe Półkolonie Letnie - Krapkowice 2019

"Sport-Uśmiech-Zabawa" - pod takim hasłem odbywały się tegoroczne półkolonie letnie dla dzieci z gminy Krapkowice, które były organizowane po raz pierwszy z Politechniką Opolską. Cztery turnusy trwały od 15 lipca do  9 sierpnia, wzięło w nich udział 98 dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

Bazą półkolonii były dwie placówki: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krapkowicach oraz Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Krapkowicach. Nad uczestnikami wypoczynku opiekę sprawowała wykwalifikowana kadra wychowawcza z Politechniki Opolskiej.

Na dzieci każdego dnia czekało wiele atrakcji, a każdy z uczestników, bez względu na wiek, mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci korzystały z wielu form  współzawodnictwa indywidualnego i zespołowego.

Priorytetowym zagadnieniem letniego wypoczynku była szeroko pojęta tematyka bezpieczeństwa. W tym zakresie zorganizowano prelekcje z policjantami i Strażą Miejską z Krapkowic.

9 sierpnia w Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej nr 5 w Krapkowicach odbyło się oficjalne zakończenie ostatniego turnusu półkolonii letnich, podczas którego uczestnikom wręczono dyplomy oraz medale.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).