• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Lato czas inwestycji

Gmina Krapkowice każdego roku inwestuje w nową infrastrukturę. Jedną z ważniejszych dla mieszkańców „dolnego Otmętu”, a w szczególności dla dzieci jest przebudowa zespołu boisk wraz z budową parkingu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 przy ul. Żeromskiego. W ramach przebudowy powstaną: boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej wraz z bieżnią w tym 2 boiska do koszykówki o wymiarach 28 x 15 m, 1 boisko do piłki ręcznej 40 x 20 m i 1 boisko do siatkówki 18 x 9 m , boisko do mini piłki nożnej  15,50 m x 30,00 m o nawierzchni poliuretanowej, bieżnia lekkoatletyczna z poliuretanu służąca również do skoku w dal i trójskoku oraz parking wraz z chodnikiem. Dodatkowo przed szkołą przebudowywany jest plac apelowy, który otrzyma nową nawierzchnię z kostki brukowej. Zakończenie prac przy ZSP nr 4 planowane jest w połowie września br.

Kolejna otmęcka inwestycja to dawno wyczekiwana przebudowa ul. Kasprowicza, która bezpośrednio łączy się z ul. Żeromskiego. W ramach przebudowy wykonana zostanie nawierzchnia z kostki brukowej o długości 324,5m i szerokości 5m wraz z oświetleniem ulicy oraz niezbędnymi oznaczeniami drogowymi. Tutaj również zakończenie robót planuje się na połowę września br. O kolejnych inwestycjach w gminie Krapkowice będziemy informować na bieżąco w następnych numerach „Informatora Samorządowego Gogolin Krapkowice” oraz na www.krapkowice.pl

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).