• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Komunikat OPS w Krapkowicach

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krapkowicach informuje, że od 1 lipca przyjmowane są wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (500+) drogą elektroniczną na wszystkie dzieci. Nie tylko na pierwsze, któremu do tej pory świadczenie nie przysługiwało, ale także można ubiegać się o kontynuację świadczeń, które są przyznane do 30 września 2019 roku.

Osoby, które złożyły wniosek tylko na jedno dziecko, a mają więcej dzieci do 18 tego roku życia, powinny przesłać kolejny wniosek (tylko na te dzieci, na które wniosków nie składali),  by od 1 października 2019 roku osoby te otrzymywali świadczenia.

rodzina-500-plus.png

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).