• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SPORTOWE PÓŁKOLONIE LETNIE KRAPKOWICE 2019

W dniu 15 lipca 2019 r. rozpoczęły się w Gminie Krapkowice sportowe półkolonie letnie w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach, organizowane we współpracy z Politechniką Opolską z wykorzystaniem nowoczesnej bazy sportowej w mieście. Uczestnicy półkolonii nie wiedzą, co to jest nuda i spędzają wakacje aktywnie z wykwalifikowanymi trenerami dyscyplin sportowych. Dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciachz koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, lekkiej atletyki, samoobrony, pływania, co wiąże się z organizacją wielu rozgrywek i meczów, podczas których młodzi sportowcy mają możliwość podnoszenia umiejętności gry, współpracy z rówieśnikami oraz uczenia się podstawowych zasad „fair play”. Nie brakuje oczywiście czasu na odpoczynek i relaks.

Zakończenie pierwszego turnusu półkolonii w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach odbędzie się w dniu19 lipca br.

Drugi turnus w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach rozpocznie się 22 lipca 2019 r., dodatkowo kolejne dwa turnusy zorganizowane zostaną w  Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej Nr 5 w Krapkowicach
w terminach:

·      od 29 lipca 2019 r. do 02 sierpnia 2019 r.

·      od 05 sierpnia 2019 r. do 09 sierpnia 2019 r.

 Istnieje możliwość zapisania dzieci na poszczególne turnusy poprzez wypełnienie formularza internetowego znajdującego się na stronie www.azs4kids.pl. Odpłatność za udział w tygodniowym turnusie wynosi: 200,00 zł od osoby.

Opłatę należy kierować na adres: Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76/9a 45-758 Opole. Nr konta: 15 1090 2138 0000 0001 3044 1632. W opisie przelewu należy wpisać:
numer turnusu, szkołę, w której obywają się półkolonie oraz imię i nazwisko dziecka.

W koszt uczestnictwa wliczone jest II śniadanie, lunch, opieka pedagogiczna, ubezpieczenie NNW, a także świetna zabawa.        Projekt jest współfinansowany
ze środków Gminy Krapkowice.

Zapraszamy chętne dzieci do aktywnego spędzania wakacji!!! 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).