• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trwa Summer English Language Camp Morawica 2019

W tegorocznym Letnim Obozie Języka angielskiego organizowanym przez Gminę Morawica biorą udział 72 osoby, w tym 60 uczniów z trzech partnerskich gmin Krapkowice – Morawica – Zabierzów oraz 12 osób kadry obozowej: polscy wychowawcy oraz amerykańscy nauczyciele i asystenci.  

Uczestnicy obozu językowego aktywnie odpoczywają  w Mąchocicach Kapitulnych w hotelu z pięknym widokiem na Góry Świętokrzyskie. Obozowicze uczestniczą w warsztatach językowych prowadzonych przez nauczycieli
z partnerskiego miasta Camas USA. Biorą udział w licznych wycieczkach
i spotkaniach edukacyjnych. Odwiedzili  Klasztor na Łyścu oraz zamek rycerski
w Sobkowie, gdzie spotkali się z kasztelanem i obejrzeli pokaż sokolniczy. Uczestnicy obozu mieli również okazję przezwyciężyć swoje słabości w parku linowym, zwiedzić Sandomierz oraz wysłuchać koncertu Gospodarze-Gościom na Kadzielni w Kielcach. Podczas wycieczek młodzież miała możliwość zwiedzić Jura Park, samodzielnie wykonać czekolady w  manufakturze, a także usłyszeć o historii zabawek w muzeum w Kielcach.

Poza atrakcjami turystycznymi obozowicze intensywnie pracują zarówno
podczas warsztatów językowych, jak i poza nimi, przygotowując różnego rodzaju programy i zabawy, w których chętnie biorą udział goście ze Stanów Zjednoczonych.

Uczestnicy Summer English Language Camp zgodnie podkreślają, że obóz jest wspaniałą lekcją języka angielskiego oraz niezapomnianą przygodą.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).