• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na „spoga+gafa 2019”

Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz Targi Kolońskie zapraszają przedsiębiorstwa z województwa opolskiego (jeden przedstawiciel z każdej firmy branżowej zarejestrowanej lub działającej na terenie województwa opolskiego) do udziału w międzynarodowych targach ogrodnictwa i wyposażenia ogrodów „spoga+gafa 2019” www.spogagafa.de  połączonych z giełdą kooperacyjną, które odbędą się w dniach 01-04 września 2019 roku w Kolonii/ Niemcy.

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego przejmie wszystkie formalności związane z udziałem Państwa firmy w „spoga+gafa 2019” – zgłoszenie udziału, organizację przejazdu i rezerwację noclegów. Przedstawiciel urzędu będzie towarzyszyć Państwu podczas wszystkich dni pobytu w Niemczech.

 

Targi/ Branże

Ponad 2000 wystawców z 60 państw świata, ok. 40.000 odwiedzających, najnowsze trendy w projektowaniu, urządzaniu, pielęgnowaniu i zagospodarowywaniu ogrodów, parków, miejsc zieleni. Szkolenia, workshopy oraz możliwości nawiązania kontaktu z architektami krajobrazów oraz przedstawicielami firm ogrodniczych. Targi podzielone tematycznie: grille, meble ogrodowe, rośliny, sprzęt ogrodniczy, wyposażenie i dekoracje.

Targi skierowane są przede wszystkim do hurtowni oraz sklepów ogrodniczych, architektów krajobrazu oraz innych firm związanych z branżą ogrodniczą.

 

Zapewniamy bezpłatnie:

- przejazd busem z Opola do Kolonii oraz transfery na miejscu (dla pierwszych sześciu firm)

- karty wstępu na targi

- Guided Tour (zwiedzanie targów z przewodnikiem)

- zwiedzanie Centrum Ogrodniczego w Kolonii oraz wiele dodatkowych, darmowych atrakcji.

 

Koszty wyjazdu

- opłata za nocleg w hotelu, koszty wyżywienia

 

Zgłoszenie uczestnictwa

Aby dokonać rejestracji Państwa firmy wystarczy do 12.07.2019 roku przesłać pocztą elektroniczną wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres mailowy:

Dodatkowe informacje: www.spogagafa.de   

                      

Program:

01.09.2019                          wyjazd z Opola o godzinie 8.00

02.09-03.09.2019               targi spoga+gafa 2019

04.09.2019                          powrót do Polski o godzinie 8.00

 

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z Departamentem Współpracy z Zagranicą oraz Promocji Regionu UMWO:  tel. +48 (0) 77 442 9340.

spoga.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).