• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

OPS w Krapkowicach organizuje spotkania z mieszkańcami

Wnioski 300+ i 500+ oraz inne świadczenia nie tylko w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej. Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego OPS w Krapkowicach organizuje spotkania z mieszkańcami.

07 sierpnia (środa) budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Ściborowicach

08 sierpnia (czwartek) sala wiejska Rady Sołeckiej w Rogowie Opolskim

09 sierpnia (piątek) sala DSK w Żużeli.

Konsultacje odbędą się w godzinach: od 08:00 do 13:00.

 

 

Podczas spotkań będzie można pobrać druki wniosków oraz po wypełnieniu złożyć je pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach bez konieczności składania ich w siedzibie Ośrodka.

Pracownicy udzielą także odpowiedzi na każde pytanie, m.in. komu przysługują poszczególne świadczenia, takie jak świadczenie pielęgnacyjne, zasiłek pielęgnacyjny, zasiłek rodzinny, świadczenia z funduszu alimentacyjnego czy tzw. 500+, 300+ i becikowe.

Dodatkowo w sobotę, 20 lipca od godziny 8:00 do 13:00 przy Krapkowickim Domu Kultury otwarty zostanie punkt, w którym pracownicy także wydawać będą wnioski. Przypominamy, złożyć można je będzie od 1 sierpnia w siedzibie OPS w Krapkowicach oraz podczas spotkań z mieszkańcami w Ściborowicach, Rogowie Opolskim i Żużeli.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach. Liczymy, że kampania informacyjna krapkowickiego OPSu nie tylko usprawni proces obsługi świadczeń, ale przede wszystkim ułatwi Państwu składanie wniosków.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).