• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„ Aktywni seniorzy polsko-czeskiego pogranicza” Czechy- Rejviz, Jesenik, Velke Losiny, Kouty, Lipová- Lázné

logotyp.jpeg

25 i 26 czerwca 2019 roku seniorzy z gminy Krapkowice w ramach projektu „Aktywni seniorzy polsko-czeskiego pogranicza” uczestniczyli w wyjeździe do Czech.

Seniorzy w pierwszy dzień wycieczki zwiedzili Jeziorko Mechowe w narodowym rezerwacie przyrody Rejviz, następnie wybrali się do historycznej części uzdrowiskowej Jesenika. Największą atrakcją w pierwszym dniu były termy Velke Losiny, uczestnicy wycieczki mogli skorzystać z relaksujących kąpieli.

Drugiego dnia seniorzy wybrali się do miejscowości Ramzowa, wjechali wyciągiem krzesełkowym na szczyt góry Śerak i podziwiali panoramę gór. Mieszkańcy gminy Krapkowic spotkali się także z przedstawicielami władz miasta partnerskiego Lipová-Lázné, którzy oprowadzili grupę po muzeum Schrotta.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).