• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Rozwój Krapkowic dla mieszkańców do 2024"

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie i uwagi dotyczące projektu "Rozwój Krapkowic dla mieszkańców do 2024". To dla nas bardzo cenne wskazówki. O każdej z nich dyskutowaliśmy podczas spotkań zespołu roboczego. Część Państwa propozycji już uwzględniona została w zarysie projektu, który złożymy do Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju do 22 lipca.

Przypomnijmy gmina Krapkowice stara się o realizację projektu „Rozwój Krapkowic dla Mieszkańców do 2024” w ramach programu „ROZWÓJ LOKALNY”, który finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 – 2021. Celem naboru jest wsparcie małych i średnich miast w wypracowaniu i wdrożeniu przez nie zrównoważonego i systemowego podejścia do rozwoju lokalnego i tym samym do ograniczenia negatywnych zjawisk rozwojowych i podniesienia standardu życia ich mieszkańców. Więcej o programie na stronie https://krapkowice.pl/7625/rozwoj-krapkowic-dla-mieszkancow-do-2024.html?fbclid=IwAR0dCS1G1CK7fQqFz4vtIP5kRiIOTQ44Yp4EB6u4r9q1vMZcTba8aDz4Uzk

DSC01356.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).