• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończenie roku szkolnego

W środę 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie w odświętnych strojach, w towarzystwie rodziców przybyli na uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2018/2019.

W uroczystościach w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 im.  Jana Brzechwy w Krapkowicach wziął udział Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. Burmistrz pogratulował uczniom uzyskania najlepszych wyników w gminie na egzaminie ósmoklasisty. Pani Dyrektor Krystyna Chudala podziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom za rok pracy edukacyjno-wychowawczej. Były oklaski, kwiaty dla nauczycieli, oczywiście świadectwa oraz nagrody książkowe dla uczniów wyróżniających się w nauce i sporcie.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).