• PL
  • EN
  • DE

Komunikat PCZK: IMGW-PIB OSTRZEGA: WIATR/1 opolskie (wszystkie powiaty) od 18:00/17.09 do 07:00/18.09.2019 prędkość do 35 km/h, porywy do 75 km/h. Prosimy o ostrożność i zabezpieczenie mienia.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

"Wodne Koło"

7 czerwca Związek Gmin „PROKADO” jak co roku zorganizował spotkanie uczniów szkół czterech członkowskich gmin: Prószkowa, Komprachcic, Dąbrowy i Krapkowic pod nazwą „WODNE KOŁO”. Uczniowie wzięli udział w czterech konkurencjach:

  1. konkurencja sprawnościowa i edukacyjna „HISTORIA KOŁEM SIĘ TOCZY”,
  2. gra terenowa Nr 1 „WODOMIERZE”,
  3. gra terenowa Nr 2 „HYDROZAGADKI”,
  4. konkurs na strój z materiałów ekologicznych „SZELEST HISTORII”.

Celem wydarzenia była promocja zdrowego stylu życia, aktywności  fizycznej, wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych oraz promocja celów statutowych Organizatora. Gminę Krapkowice reprezentowała młodzież z Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Krapkowicach.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).