• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Akcja ,,Razem Bezpieczniej"

img_7165.jpeg

28.05.2019 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach wraz z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach rozpoczęli cykl spotkań z przedszkolakami oraz uczniami klas I-III w ramach Akcji ,,Razem Bezpieczniej" Strażnicy miejscy oraz policjanci przeprowadzają z dziećmi pogadanki na temat bezpiecznego wypoczynku na wakacjach. Omówiono zasady prawidłowego poruszania się po drodze pieszo jak i na rowerze. Dzieci dowiedziały się gdzie można wypoczywać nad wodą, a gdzie nie wolno. Jak zachować się w lesie i podczas burzy oraz jak wygląda pozycja obronna przed atakującym psem. Uczniowie klas I otrzymali od strażników miejskich książeczki-malowanki ,,Straż Miejska Dzieciom" finansowane przez gminę Krapkowice.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).