• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

10-lecie Klubu PV Volley

"Drużyna jak rodzina", takie motto przyświeca klubowi PV Volley, który w piątek 7 czerwca obchodził swoje dziesięciolecie. Podczas zorganizowanej gali było wiele wspomnień oraz wzruszeń. Gmina Krapkowice od wielu lat wspiera działalność klubu, tym razem także nie mogło być inaczej. Burmistrz Krapkowic na ręce założycieli klubu Jagody Makselon oraz Roberta Malka z okazji jubileuszu złożył specjalny list gratulacyjny, a także kwiaty i symboliczny voucher o wartości 2000 zł. Gratulujemy i życzymy kolejnych, wieloletnich sukcesów.

IMG_20190607_182743.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).