• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

OKRrun 2019

Ależ to był zastrzyk adrenaliny, II Krapkowicki Bieg Terenowy z Przeszkodami, OKRrun 2019. W sobotę na stadionie w Otmęcie było ekstremalnie. Prawie 300 uczestników, ponad 6500 metrów wytyczonych tras, 30 wymagających nie lada sprawności przeszkód. Ale opłacało się.

Ekstremalną trasę biegu głównego pokonało 160 zawodników. Najszybciej Karol Złotnik z Gorzowa Wielkopolskiego, a wśród kobiet Sonia Szołtysik z Krapkowic. Przed startem dorosłych rywalizowali: małe twardzielki i twardziele oraz młodzież.  

Przypomnijmy, pomysłodawcami biegu są Daniel Medwid z Delfin Sp. z o.o., Rafał Krutof, Przemek Rymwid-Mickiewicz, Bartosz Banachowski i Tomasz Szczudrawa.   

Organizatorem Krapkowickiego Biegu Terenowego z Przeszkodami był Delfin Sp. z o.o., współorganizatorem gmina Krapkowice.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).