• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Debata społeczna

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz p.o Komendanta Powiatowego Policji w Krapkowicach mł. insp. Marcin Górny zapraszają mieszkańców do udziału w debacie poświęconej bezpieczeństwu pieszych. Spotkanie odbędzie się w środę 12 czerwca w Krapkowickim Domu Kultury.

Celem spotkania jest zaprezentowanie najnowszych rozwiązań, które zostały i zostaną wdrożone na terenie gminy Krapkowice pozwalających zmniejszyć liczbę rannych i ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych.

W 2018 rok pod kątem bezpieczeństwa na drogach Polska w Unii Europejskiej znalazła się na piątym miejscu od końca. Ubiegły rok w powiecie i w gminie Krapkowice dla pieszych i niechronionych uczestników ruchu drogowego był również jednym z najgorszych.  

Co jeszcze zrobić, aby poprawić bezpieczeństwo pieszych i innych niechronionych uczestników ruchu drogowego?  Czy musi dochodzić do tylu wypadków?

Między innymi na te pytania odpowiedzieć ma debata organizowana wspólnie przez Burmistrza Krapkowic i Komendę Powiatową Policji.

Każdy z uczestników będzie mógł przekazać swoje propozycje lub uwagi mogące mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zachęcamy do udziału i do wyrażenia swojego zdania.

Wstęp wolny.

 

Widać mnie.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).