• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Rozwój Krapkowic dla Mieszkańców do 2024”

31 maja w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach odbyło się pierwsze, robocze spotkanie organizowane w ramach projektu pod roboczą nazwą „Rozwój Krapkowic dla Mieszkańców do 2024”.

Projekt ten zostanie złożony w trakcie naboru do programu „Rozwój lokalny”. Przypominamy, że składane wnioski muszą koncentrować się na rozwiązywaniu głównych problemów rozwojowych miasta, jako centrum usług publicznych i rynkowych dla jego mieszkańców. Główny cel projektu powinien dotyczyć poprawy jakości życia mieszkańców, a działania projektowe dotyczyć minimum obszarów: środowiskowego, społecznego, gospodarczego i demograficznego.

Projekty powinny także odnosić się w sposób zintegrowany i kompleksowy do polityki rozwoju całego miasta, przewidując realizację zarówno elementów nieinwestycyjnych, jak i kluczowych przedsięwzięć infrastrukturalnych.

W związku z powyższym, prosimy mieszkańców Krapkowic o przekazywanie wszelkich uwag i propozycji na adres e-mail: inwestycje@krapkowice.pl

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).