• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Olimpiada Przedszkolaków

W sobotę 1 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty odbyła się „Olimpiada przedszkolaków” z udziałem najmłodszych mieszkańców gminy i ich rodziców. W tym dniu sportowa rywalizacja zbiegła się z Dniem Dziecka. Organizatorem Olimpiady było Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. W spotkaniu uczestniczyli Przewodniczący Rady Miejskiej w Krapkowicach Arnold Joszko, radni oraz dyrektorzy szkół i przedszkoli.

Drużyny złożone z dzieci i rodziców przy głośnym dopingu uczestniczyły w kolejnych sportowych konkurencjach, m.in. biegu dzieci z rodzicami, skokach na skakance, biegu połączonym z układaniem pudełek, biegu z ringiem na głowie. Walka o zwycięstwo była niezwykle zacięta, jednak tego dnia zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy olimpiady. Pomiędzy konkurencjami sportowymi odbywały się pląsy i zabawy przy skocznej muzyce. Na zakończenie Olimpiady mali sportowcy otrzymali z rąk burmistrza Andrzeja Kasiury i Przewodniczącego Rady Arnolda Joszko pamiątkowe medale, a poszczególne drużyny – dyplomy i sprzęt sportowy do wykorzystania w czasie zajęć przedszkolnych. Wszystkim zawodnikom, małym i dużym gratulujemy sukcesów sportowych i życzymy dużo radości i uśmiechów nie tylko z okazji Dnia Dziecka.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).