• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Krapkowickie Wianki nad Odrą

Dni Krapkowic i Piknik Odrzański, czyli Krapkowickie Wianki nad Odrą 2019. Trzy dni dobrej zabawy. Serdecznie zapraszamy 21-23 czerwca. 

A 23 czerwca od 15:00 na Placu Eichendorffa wielka "Akcja Ekogeneracja" prowadzona przez Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska. 

Wystarczy, że przyniesiesz 15 toreb foliowych, a uzyskasz bezpłatnie świetną torbę bawełnianą. Bo, czy wiesz, że średni żywot jednej torby foliowej to 12 minut, czyli czas trwania powrotu kupującego ze sklepu do domu, a czas jej rozkładu to nawet do 500 lat?
A wiesz, że jesteśmy na szarym końcu Europy pod względem liczby zużywanych foliówek?
Norweg statystycznie zużywa ich 4 w ciągu roku, a Polak, aż……………. 400!

Akcja finansowana jest ze środków Unii Europejskiej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu RPOP.05.02.00-16-0015/17 pt. „Prowadzenie działań informacyjno-edukacyjnych związanych z gospodarką odpadami na terenie Aglomeracji Opolskiej”.

plakat z nianiesionymi poprawkami.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).