Złote Spinki i Człowiek Roku
Maria Bartoszyńska wyróżniona w plebiscycie Złote Spinki, Marzanna Burzyk człowiekiem roku w kategorii działalność społeczna i charytatywna w powiecie krapkowickim, a Damian Szampera człowiekiem roku w kategorii biznes w powiecie krapkowickim. 29 maja w opolskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Nowa Trybuna Opolska zorganizowała uroczyste gale.
Maria Bartoszyńska, dyrektorka Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Krapkowicach wyróżnienie otrzymała w kategorii kultura i nauka. Marzanna Burzyk, Prezes Krapkowickiego Centrum Dobroczynności nominowana została za organizację akcji charytatywnych dla potrzebujących dzieci z Krapkowic i okolicy.
Damian Szampera, członek zarządu Paul Schockemoehle do nagrody nominowany został za konsekwentny rozwój firmy logistycznej i udowadnianie, że gmina Krapkowice jest dobrym miejscem do inwestycji.
Serdecznie gratulujemy.