• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

„Widać mnie-kierowco uważaj”

Jak bezpiecznie poruszać się po drodze? Jak zachowywać się nad wodą, co oznacza biała, a co czerwona flaga na kąpielisku? Krapkowiccy strażnicy miejscy oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach rozpoczęli cykl spotkań „Widać mnie-kierowco uważaj”. O podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach oraz wypoczynku mundurowi rozmawiają z uczniami klas I-III szkół podstawowych oraz z przedszkolakami z gminnych placówek. Strażnicy każdemu uczniowi klasy pierwszej przekazują także system zasad w formie kolorowanki ,,Straż Miejska Dzieciom". Dziś o bezpieczeństwie rozmawiali z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Żywocicach.

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).