• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarte Mistrzostwa Krapkowic Amatorów w Tenisie Ziemnym

Trzy pary deblowe wzięły udział w I kolejce Mistrzostw Krapkowic w tenisie ziemnym, które odbyły się w dniu 25.05.2019 r. na kortach przy ul. Wrzosów.

Tym razem cyk turniejów o Puchar Burmistrza Krapkowic odbywać się będzie w każdym miesiącu od maja do września. Przewidzianych jest 6 kolejek, na przemian w grach singlowych oraz deblowych. I kolejka to pokaz umiejętności par deblowych.

Niestety plaga kontuzji kilku zawodników, którzy zajmowali czołowe lokaty w ostatniej edycji mistrzostw spowodowały nieco mniejszą frekwencję. Jesteśmy jednak przekonani, iż w następnej kolejce tj. 15.05.2019 r. do rywalizacji o punkty włączy się zdecydowanie większa ilość miłośników tenisa amatorskiego !

Oto wyniki i tabela punktowa po I kolejce:

(Jarosz Michał, Jarosz Jakub) – (Półtorak Jan, Półtorak Tomasz) 0:6, 1:6

(Jarosz Michał, Jarosz Jakub) – (Gacka Łukasz, Konopka Dawid)  0;6, 1:6

(Gacka Łukasz, Konopka Dawid) – (Półtorak Jan, Półtorak Tomasz) 6:7 tie-break 4:7, 7:5, tie-break 10:7

Punktacja generalna po I kolejce:

  1. Gacka Łukasz           50 pkt

            Konopka Dawid       50 pkt

  1. Półtorak Jan              45 pkt

            Półtorak Tomasz      45 pkt

  1. Jarosz Jakub             40 pkt

           Jarosz Michał             40 pkt

Kolejna kolejka (gry singlowe) rozegrana zostanie 15 czerwca 2015 r. na kortach przy ul. Wrzosów w Krapkowicach. Serdecznie zapraszamy.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).