• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Debata nad raportem o stanie gminy

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że na sesji Rady Miejskiej w Krapkowicach 27 czerwca odbędzie się debata nad raportem o stanie gminy Krapkowice za 2018 rok, który przedstawiony zostanie Radzie Miejskiej przez Burmistrza Krapkowic już na sesji 30 maja.

Nad przedstawionym raportem przeprowadzona zostanie debata, w której mogą zabierać głos mieszkańcy gminy (maksymalnie 15 osób). Osoby, które chcą uczestniczyć w debacie prosimy o złożenie do Przewodniczącego Rady Miejskiej pisemnego zgłoszenia, popartego  podpisami co najmniej 50 osób (lista poparcia musi zawierać imię, nazwisko i podpis osoby popierającej mieszkańca). W zgłoszeniu powinno znaleźć się imię i nazwisko oraz adres zamieszkania mieszkańca zamierzającego wziąć udział w debacie.

Zgłoszenia mieszkańców będą przyjmowane w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach przy ul. 3-go Maja 17 w Biurze Rady pok. 31 do 29 maja (włącznie) w godzinach pracy urzędu.

Zgłoszenie udziału w debacie oraz raport dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.krapkowice.pl/7526/2637/raport-o-stanie-gminy-krapkowice.html

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).