• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Lekcja z native speakerem

„American Indians” i „The Rocky Mountains” to tematy wykładów przeprowadzonych przez p. Jeffa Hamblena w MODN w Opolu, w których 21 maja uczestniczyła grupa naszych uczniów z klas 6-8 i III gimnazjum. Nauczyciel akademicki z USA z pasją i zaangażowaniem wprowadził dzieci w świat przyrody i historii swojego ogromnego kraju. Uczniowie mieli okazję usłyszeć o najpiękniejszych parkach narodowych (tzw. The Mighty Five), Mormonach, prezydencie, którego imię przejął miś, rdzennych mieszkańcach Ameryki i ich kulturze oraz obejrzeć filmy obrazujące omawiane tematy.
Profesjonalizm prowadzącego oraz rzetelnie i niezwykle ciekawie przygotowane prezentacje uczyniły z wykładu prawdziwą ucztę duchową.
Wspólnie postanowiliśmy, że jeśli tylko będzie to możliwe, w przyszłym roku również tu zawitamy. Przecież świat anglojęzycznej cywilizacji jest taki ciekawy.

Alicja Grelowska
Magdalena Schneider-Ferenc

IMG_20190521_112417.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).