• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Międzynarodowy turniej na otwarcie boiska

Sportowe emocje, rywalizacja w duchu fair play i goście z partnerskiego miasta Partizánske. W piątek 17 maja w Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Międzynarodowy Turniej w Piłce Ręcznej i Nożnej o Puchar Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury. Trudno chyba o lepsze oficjalne otwarcie boiska. To właśnie turniejami uroczyście zainaugurowano przekazanie kolejnego etapu kompleksu sportowego przy PSSP nr 5.

IMG_6831.jpeg

W Turnieju udział wzięły drużyny z krapkowickich szkół oraz zawodnicy ze słowackiego miasta partnerskiego Partizánske. W piłce ręcznej pierwsze miejsce wywalczyły zawodniczki z Partizanckego, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z PSSP nr 5, na trzecim PSP nr 1, a na czwartym z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Krapkowicach. W piłce nożnej najlepsi byli zawodnicy ze Słowacji, drugie miejsce należało do zawodników PSP nr 1, trzecie PSSP nr 5, a czwarte do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 z Krapkowic.  

IMG_6851.jpeg

Przypomnijmy, pierwszy etap prac (boiska wielofunkcyjne z trybuną) oddany został do użytku jesienią 2017 roku. Boisko ze sztuczną trawą – „Orlik” to drugi etap prac. Popularny „Orlik” podobnie jak boiska wielofunkcyjne jest dostępny po godzinach lekcyjnych (od 15:30) dla wszystkich chętnych (mieszkańców, członków klubów oraz stowarzyszeń), a nad bezpieczeństwem ćwiczących czuwa profesjonalny monitoring z systemem HD. Jeszcze w tym roku będzie działał także system sztucznego oświetlenia.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).