• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe - Pojemnik/worek żółty

żółty.png

Pojemnik/worek żółty

wrzucamy:

puste, odkręcone i zgniecione butelki plastikowe po napojach, puste butelki plastikowe po kosmetykach i środkach czystości, puste opakowania wielomateriałowe (np.: kartoniki po sokach i mleku), plastikowe opakowania po żywności bez zawartości (np.: po jogurtach,serkach), plastikowe zakrętki i metalowe kapsle, folię i torebki z tworzyw sztucznych, zgniecione puszki po napojach i konserwach bez zawartości, zakrętki od słoików.

nie należy wrzucać:

butelek po olejach i smarach, opakowań po lekach, puszek po farbach, gum, opakowań po areozolach, płynach, sprzędu AGD, skrzynek po napojach, szczoteczek do zębów, baterii

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).