• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Razem bezpieczniej

13 maja w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach odbyło się spotkanie władz Krapkowic z przedstawicielami Powiatowej Komendy Policji w Krapkowicach, Straży Miejskiej oraz Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w sprawie przystąpienia do realizacji projektu w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań - Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”. W ramach projektu gmina Krapkowice podejmie działania ściśle związane z poprawą bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych na terenie miasta.

W ramach programu przewidziano również działania edukacyjne w formie cyklu spotkań w ramach akcji pn.”Widać mnie – kierowco uważaj”, które zostaną przeprowadzone w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Krapkowic oraz w bibliotece. W tym celu zostanie przygotowany odpowiedni harmonogram zajęć teoretyczno-praktycznych dla dzieci i młodzieży, rodziców, dziadków i opiekunów. Spotkanie rozpoczną się w czerwcu i potrwają do końca listopada.

O szczegółach realizacji projektu „Razem Bezpieczniej” będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).