• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych

1.jpeg

Dnia 08.05.2019 r.  strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie dotyczące utrudnienia przez inne pojazdy wjazdu na miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych na Osiedlu XXX Lecia w Krapkowicach. Na miejscu nie stwierdzono jednak wykroczenia. Żaden z pojazdów nie zatrzymał się na wyznaczonym niebieskim polu parkingowym. Zatrzymanie pojazdu przez osobę nieuprawnioną na miejscu parkingowym dla osób niepełnosprawnych stanowi wykroczenie z art. 92 par. 1 Kodeksu Wykroczeń.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).