• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Będzie nowy kompleks sportowy

Nowe boisko, obiekty lekkoatletyczne i parkingi. Umowa na budowę kompleksu sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 podpisana.

W ramach inwestycji wartej ponad 1 mln 300 tys. zł. powstanie boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej z bieżnią. W jego skład wejdą 2 boiska do koszykówki, 1 boisko do piłki ręcznej oraz 1 boisko do siatkówki. Będzie także boisko do mini piłki nożnej z możliwością użytkowania jako kort do tenisa ziemnego, bieżnia lekkoatletyczna, skocznia do skoku w dal i trójskoku oraz parking z chodnikiem i strefą odpoczynku.

Inwestycja obejmuje także rozbudowę istniejącej kanalizacji deszczowej,  drenaż i odwodnienie nawierzchni poliuretanowych,  wyposażenie obiektów sportowych, zagospodarowanie terenu po rozbiórce boiska o nawierzchni bitumicznej poprzez rozścielenie ziemi i obsiew oraz wykonanie nowego muru oporowego i ogrodzenia działki od strony ul. Cegielnianej.  

Prace zakończą się najpóźniej do września tego roku, tak, by z kompleksu boiska uczniowie mogli korzystać już od nowego roku szkolnego.   

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).