• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Parkowanie pojazdów na zieleńcach

SAM_7622-1.jpeg

W dniach 18.04.2019 r.-26.04.2019 r. strażnicy miejscy kilkukrotnie interweniowali w stosunku do kierujących pojazdami, którzy parkowali na zieleńcach użyteczności publicznej. Czynności dokonywano na ul. Przybrzeżnej, Jagiellońskiej oraz Mickiewicza w Krapkowicach. Funkcjonariusze cztery osoby ukarali mandatami karnymi. W jednym przypadku prowadzone są czynności wyjaśniające. Niszczenie roślinności stanowi wykroczenie określone w dyspozycji art. 144 par. 1 Kodeksu Wykroczeń.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).