• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nabór wniosków na dofinansowanie usunięcia azbestu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu planuje ogłoszenie konkursu na dofinansowanie do zadań z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest, w ramach którego Gmina Krapkowice będzie mogła ubiegać się o środki finansowe na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu nieruchomości znajdujących się na jej obszarze.

Po podjęciu decyzji o ogłoszeniu konkursu przez WFOŚiGW w Opolu Burmistrz Krapkowic zamierza wystąpić o dofinansowanie przedsięwzięć zgodnych z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie województwa opolskiego.

Mając na uwadze powyższe zachęcamy wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z dofinansowania do składania wniosków w Wydziale Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach (II budynek, parter pok. 18) w terminie do dnia 10 maja 2019 roku do godz. 14:00.

 

Wniosek do pobrania:

PDFwniosek-o-dofinansowanie-azbest 2019.pdf

DOCwniosek-o-dofinansowanie-azbest 2019.doc

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).