• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym

W związku z organizacją 37. Krapkowickiego Biegu Ulicznego, w środę, 1 maja, w godzinach od 11.00 do 13.00 zamknięte dla ruchu kołowego będą ulice: Kilińskiego, Waryńskiego, Ks. Duszy, Piastowska, Ks. Koziołka, Głowackiego, Drzymały, Pocztowa, Limanowskiego, Staszica, Prudnicka, Kozielska, Sądowa, Przybrzeżna, Rybacka, Rynek, Wolności, 1 Maja, 3 Maja, Aleja Jana Pawła II. Prosimy mieszkańców poszczególnych ulic o nie zastawianie dróg samochodami.

Od 9:00 do 10:30 oraz od 14:00 do 15:00 Aleja Jana Pawła II - na odcinku od ulicy Kilińskiego do osiedla Sady - będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Dojazd do osiedla Sady będzie możliwy od ulicy 3 Maja.

W związku z organizowanym biegiem autobus PKS w Głubczycach Sp. z o.o. o godzinie 11:00 zatrzyma się na stacji ORLEN  przy rondzie (skrzyżowanie ul. Prudnickiej i DK 45), a następnie pojedzie do Opola drogą krajową 45 z pominięciem miejscowości Malnia, Chorula, Przywory.

Za niedogodności przepraszamy.

Mapa Krapkowickiego Biegu Ulicznego.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).