• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Grand Prix Opolszczyzny

W ostatnią niedzielę lipca na boiskach piaszczystych na stadionie OTMĘT w Krapkowicach odbył się turniej siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Opolszczyzny. W zawodach wzięło udział w sumie 18 par . Ze względu na dużą ilość zgłoszeń sędziowie zdecydowali, że mecze rozgrywane będą do jednego zwycięskiego seta. Pomimo ograniczenia ilości rozgrywanych setów - turniej trwał prawie dziewięć godzin i zakończył się ok. godz. 19. Zwycięsko z całej rywalizacji wyszła nyska para Nalborski/Pryga.W finale pokonali oni bardzo dobrze prezentującą się w turnieju kędzierzyńsko-kozielską parę Reczek/Luber.
Trzecie miejsce przypadło niezwykle utytułowanej parze Baniak/Januszkiewicz ( Strzelce Op./ Kędzierzyn-Koźle ).
 
Jak trudne i wyczerpujące były to zawody dla grających świetnie ujął wręczający nagrody dla zwycięzców Przewodniczący Rady Miasta konstatując, iż zawodnicy odnieśli podwójne zwycięstwo - oprócz zaszczytnych miejsc pokonali również tropikalna wręcz pogodę.W zawodach wzięli udział zawodnicy z takich miejscowości jak: Krapkowice, Opole, Nysa, Strzelce Opolskie, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle.
 
 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).