• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Harasuto Cup w Karate WKF

6 i 7 kwietnia w Łodzi odbyły się zawody Harasuto Cup w Karate WKF. Wzięło w nich udział około 965 zawodników z 108 klubów, pochodzących z 13 państw.  Zawody rozgrywane były na wysokim poziomie technicznym, zarówno kategoriach dzieci, jak i dorosłych. Klub Karate Do-Shotokan wystartował wspólnie z Wrocławskim Klubem Sportów Azjatyckich „Budokan” z Wrocławia. Klub nasz reprezentowali: Fabian Glacel, Marta Cieślak, Jakub Neiner, Michał Szostecki, Julia Wocka. Miejsc medalowych nie zdobyliśmy, ale zdobyliśmy doświadczenie, szczególnie w młodszych grupie zawodników. Ciężkie walki z zawodnikami z Danii, Ukrainy oraz innych państw. Cieszy postawa zawodników, ale zawsze zostaje niesmak ze straconych szans. Punktowane miejsce V zajęła Julia Wocka w konkurencji kata indywidualne U21, a swoje punkty zdobył Michał Szostecki w konkurencji (kata indywidualne mężczyzn U21) zajmując VII miejsce. Bardzo dobrze spisał się nasz były zawodnik Michał Kowalewicz zajmując wspólnie z kolegami z klubu „Budokan” miejsce drugie w konkurencji kata drużynowym kata mężczyzn U21 oraz trzecie miejsce w konkurencji kata indywidualnego U21. Start w zawodach był realizowany w ramach działań wspieranych przez Gminę Krapkowice.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).