• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Piękne jubileusze

Cytując Antoniego Regulskiego - „Małżeństwo to diament szlifowany całe życie”, a któż może wiedzieć o tym lepiej, jak nie Złoci i Diamentowi Jubilaci, którzy niewątpliwie stanowią wzór do naśladowania dla obecnych i przyszłych pokoleń. Jubileusz 50-cio i 60-cio lecia pożycia małżeńskiego 4 kwietnia świętowało 25 par. Jubilatom medale, legitymacje oraz gratulacje „Za długoletnie pożycie małżeńskie” w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył burmistrz Andrzej Kasiura.

IMG_5207.jpeg

Za 50-lecie pożycia małżeńskiego odznaczeni zostali: Maria i Karol Chmura, Krystyna i Roman Dembińscy, Leokadia i Diter Drzymota, Teresa i Tadeusz Jurczyk, Maria i Antoni Kamińscy, Wanda i Tadeusz Kubat, Janina Łazuka, Renata i Helmut Mandalka, Zofia i Ryszard Michalewscy, Zdzisława i Józef Onyszczuk, Anna i Józef Pawliczek, Barbara i Stanisław Piekło, Anna i Henryk Piotrowscy, Teresa i Ginter Przywara, Barbara i Henryk Reding, Marta i Eugeniusz Siuzdak, Teresa i Karol Suchan, Leokadia i Jan Szozda, Henryka i Jan Szyszło, Barbara i Norbert Wieszołek.

Jubilaci 60-lecia pożycia małżeńskiego: Urszula i Alfred Bassek, Bogusława i Adam Korzanowscy, Ruta i Tadeusz Krajka, Maria i Adolf Kroner, Elfryda i Ryszard Nowak.

IMG_5250.jpeg

Małżonkowie zgodnie przyznają, że filarem trwałego związku małżeńskiego są przede wszystkim: wzajemny szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość. Burmistrz Andrzej Kasiura podczas wystąpienia podkreślił, że przykład Jubilatów buduje wiarę w istnienie wartości niematerialnych, duchowych, a ich wspólnie przeżyte lata są symbolem miłości i wierności. „To dowód wzajemnego zrozumienia istoty małżeństwa. Życzyć by sobie należało, aby wszystkie małżeństwa były  tak dobre jak Wasze”.

IMG_5319.jpeg

Podczas spotkania nie zabrakło symbolicznej lampki szampana oraz występów Klubu Wokalisty działającego przy Krapkowickim Domu Kultury. Na scenie zaprezentowały się: Michalina Kopica, Magdalena Marzec, Agnieszka Kura, Ania Miszke, Vanessa Siwy, Zuzanna Bar i Wiktoria Kopiec.

Wszystkim parom życzymy wszelkiej pomyślności oraz dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).