• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Angielski dla najmłodszych

29 marca, już po raz ósmy, odbył się w PSSP nr 5 w Krapkowicach konkurs języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

O laur zwycięzcy walczyły dzieci ze szkół: PSSP nr 5 w Krapkowicach, PSP nr 2 i PSP nr 3  w Gogolinie oraz SPSP w Steblowie. Uczniowie musieli wykazać się znajomością wielu zagadnień, wykraczających poza podstawę programową i z przyjemnością stwierdzamy, że wywiązali się z zadań wyśmienicie.

Przy dość wyrównanym poziomie zwycięzcami zostali: I m. Zuzanna Drab PSSP nr 5 Krapkowice, II m. Zofia Ziembińska PSSP nr 5 Krapkowice oraz Oliver Smiech SPSP Steblów, III m. Igor Bekierz PSP nr 3 Gogolin.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział oraz nauczycielom j. angielskiego za przygotowanie uczniów do rywalizacji. Składamy również podziękowania Burmistrzowi Krapkowic, Naczelnikowi Wydziału Oświaty i Kultury, dyrekcji Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Radzie Rodziców przy PSSP nr 5 za pomoc w organizacji konkursu.

img,gcsi,BA9B4D10BC9F7200DD5108F69A1AF4F3CB19100E,mpid,7,maxwidth,1680,maxheight,914.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).