• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Konkursy na dyrektorów placówek

BURMISTRZ  KRAPKOWIC

ogłasza

KONKURSY  NA  STANOWISKA

DYREKTORÓW  PLACÓWEK  OŚWIATOWYCH:

 

  1. Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kórnicy,
  2. Przedszkola Publicznego Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach,
  3. Przedszkola Publicznego w Żywocicach.

 

Oferty należy składać w terminie do dnia 11 kwietnia 2019 roku do godz. 14.00 osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, I budynek, II piętro pokój nr 28 lub wysłać na adres: Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Dopuszcza się składanie ofert w postaci elektronicznej.

 

PDFOgłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach.pdf

PDFOgłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego w Żywocicach.pdf

PDFOgłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kórnicy.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).