• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Biuro Obsługi Klienta

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta (BOK) firmy Naprzód Sp. z o.o., odbierającej odpady komunalne z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Krapkowice mieści się w Krapkowicach przy ul. Ks. Koziołka 4 na I piętrze.

BOK czynne jest we wtorki i piątki od godz. 8:00 do 17:00.

W BOK możecie Państwo pobrać worki na odpady selektywnie zbierane, harmonogramy odbioru odpadów komunalnych oraz ulotki zawierające  informacje o systemie gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Gminy Krapkowice. W BOK przyjmowane są także zlecenia usług dodatkowych oraz reklamacje dot. jakości świadczonych usług.

Numer kontaktowy do BOK  - 506 009 060.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).