• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

XXII turniej piłki siatkowej amatorów

5 drużyn wzięło udział w XXII turnieju piłki siatkowej im. Andrzeja Roszkowiaka o Puchar Burmistrza Krapkowic. Uroczystego otwarcia oraz przywitania drużyn dokonał burmistrz Krapkowic Andrzeje Kasiura.

Drugi raz z rzędu turniej odbył się w hali im. W. Piechoty przy ul. Kilińskiego 3 w Krapkowicach, gdzie rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach. Zespoły mogły również przygotowywać się do meczów na trzecim boisku treningowym.

Amatorskie drużyny z województwa opolskiego pokazały po raz kolejny, że piłka siatkowa w Polsce stoi na wysokim poziomie nie tylko w wersji zawodowej! Spotkania rozstrzygała trójka sędziowska w osobach Panów Mieczysława Kuleszy, Józefa Glińskiego oraz Zbigniewa Warmuza.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały na koniec siatkarskich zmagań pamiątkowe koszulki oraz dyplomy z rąk córek oraz wnucząt św. pamięci Burmistrza Andrzeja Roszkowiaka. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna TOWER Opole, a MVP turnieju zawodnik zwycięskiej drużyny Kamil Goździewicz. Rywalizacja toczyła się w systemie każdy z każdym.

Przedstawiamy końcową klasyfikację:                                                                                                  

  1. TOWER OPOLE, 10 pkt
  2. AUTO TECH KS KONICZYNA OPOLE, 9 pkt
  3. META DOBRODZIEŃ, 6 pkt
  4. ISKRA ZIMNICE, 6 pkt
  5. MONIUSZKI TERRACCON - POL KRAPKOWICE, 0 pkt

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).