• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

EUROWEEK 2019

Już po raz trzeci uczniowie PSSP nr 5 w Krapkowicach wzięli udział w obozie językowym Euroweek – Szkoła Liderów organizowanym w formie warsztatów. Tegoroczna edycja odbyła się w przepięknej uzdrowiskowej miejscowości Długopole Zdrój. Podczas zajęć prowadzonych przez wolontariuszy ze wszystkich kontynentów (z państw tak egzotycznych jak Myanmar) nasi uczniowie „szlifowali” język angielski, poznali kulturę i obyczaje krajów pochodzenia wolontariuszy oraz doskonalili swoje umiejętności przywódcze. Warsztaty były również okazją do zawarcia nowych znajomości (w zajęciach uczestniczyli też uczniowie ze szkół w Tychach i Piecach). W wolnych od zajęć chwilach, których było naprawdę niewiele, w myśl zasady, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”, uczestnicy warsztatów mieli okazję pić wodę zdrojową, przechadzać się po cudownym parku oraz kąpać w basenie SPA.

Wyjazd nie byłby możliwy bez wsparcia i życzliwego spojrzenia dyrektora szkoły, Mariusza Znamca. Dziękujemy! Mamy także nadzieję, że wyjazdy Euroweek  na stałe wpisały się do harmonogramu wydarzeń naszej szkoły.

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).